Ang usa ka dali nga peach nga hinay nga gihimo uban sa mga hiwa nga mga peach ug usa ka harina, brown sugar, ug topping sa mantikilya. Kon gusto nimo ang usa ka gamay nga panakot, isablig ang mga peaches uban sa mga 1/4 ngadto sa 1/2 teaspoon sa yuta nga kaningag .
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 6 ngadto sa 8 ka mga peach, gipanitan ug ginunting
- 3 ka kutsarang lemon juice
- 1 tasa
- hingpit nga harina
- 1 tasa nga puno nga brown sugar
- 1/2 nga tasa nga mantikilya
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibutang ang mga peach sa usa ka mabaw, gamay nga buttered 2-quart baking dish. Isablig sa duga sa lemon.
- Sa usa ka panaksan, isagol ang harina ug asukar. Guntinga sa mantikilya ang usa ka blender nga pastry o mga tudlo hangtud nga nahugno. Isablig ang sagol sa ibabaw sa mga peaches unya hinayhinay nga ipaubos.
- Magaluto sa 375 ° sulod sa 25 ngadto sa 30 minutos, o hangtud nga ang mga peaches malumo.
Nag-alagad 6.
Mahimo Ka Usab
Bansa nga Peach Cobbler Recipe
Pagpauli sa Panimalay nga Lab-as nga Peach Cobbler
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 431 |
| Total Fat | 18 g |
| Tulas nga Tambok | 10 g |
| Unsaturated Fat | 6 g |
| Cholesterol | 41 mg |
| Sodium | 247 mg |
| Carbohydrates | 68 g |
| Pagkaon sa Fiber | 5 g |
| Protein | 4 g |