Kini nga resipe sa peach cobbler gipaambit sa among forum. Ang pagpuno gihimo uban sa lab-as nga mga peaches, gitabonan sa pastry strips.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 tasa nga asukar
- 1/3 tasa nga cornstarch
- 8 ka copa
- presko nga mga peach (ginunting)
- 1/2 ka kutsarang almond extract o vanilla extract
- 1/4 nga tasa nga natunaw nga mantekilya
- Alang sa Pastry:
- 2 nga harina nga harina
- 2 ka kutsara nga asukar
- Pinch nga asin
- Paghuman sa 1/2 nga tasa
- 4 ka kutsara nga tubig sa yelo
- 1/3 nga tasa natunaw nga mantekilya
- 1/4 tasa nga asukar
Unsaon sa Paghimo Niini
Mantikilya usa ka 9x13-inch nga linuto sa kalaha nga pan. Preheat hurno sa 400 ° F (200 ° C / Gas 6).
Pagpuno: Pagsagol sa asukal ug cornstarch; pag-itsa uban sa mga peach. Idugang ang almendras o vanilla nga kinuha ug ang 1/4 nga tasa nga matunaw nga mantekilya; gigahin.
Pastry: Itumon ang harina, asukar, ug asin sa usa ka panaksan sa pagsagol. Guntinga ang pagpahid sa harina nga sagol hangtud nga kini mao ang pagkamakanunayon sa cornmeal. Sa hinay-hinay pagdugang sa tubig sa yelo, pagkutaw, hangtud nga ang minasa adunay porma.
Guntinga ang usa ka floured board ug putlon kini.
Ibubo ang gisagol nga peach ngadto sa giandam nga baking pan.
Pag-usisa sa minasa nga krus sa ibabaw sa pagpuno ug brush nga pastry nga madagayaon sa nabilin nga mantekilya. Isablig sa asukal ug magaluto sulod sa 30 minutos o hangtud nga ang tinapay matam-is.
Mahimo Ka Usab
Peach Bread Pudding
Peach Crisp
Mga Peach Dumplings
Suzi's Peach Cobbler
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 594 |
| Total Fat | 28 g |
| Tulas nga Tambok | 13 g |
| Unsaturated Fat | 11 g |
| Cholesterol | 39 mg |
| Sodium | 217 mg |
| Carbohydrates | 87 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 3 g |