Kining sayon nga uhong sa uhong maayo kaayo uban sa steak o sinugba nga karne. Gamita ang sliced button o crimini (baby bella) nga mga uhong sa kini nga resipe. Ang sinagol nga ihalas nga uhong
Ang sarsa usa ka maayong paagi sa pag-jazz sa yano nga mga steak sa karne, hamburger nga steak ug burger, sinugba nga kolonon, o mga hiwa sa nahabilin nga sinugba nga karne.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 8 ounces nga ginunting nga uhong, butones o baby bellas (crimini)
- 1 ka kutsara nga mantikilya
- 1 ka kutsara
- dugang nga ulay nga lana sa oliba
- 1/2 ka tasa nga uga nga pula nga alak
- 1 tasa
- karne sa karne
- 2 tablespoons nga harina
- 3 ka kutsarang bugnaw nga tubig
- Salt ug pepper, aron makatilaw
- 1 teaspoon pinaugang parsley flakes
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sauté ang mga uhong sa mantikilya ug lana sulod sa 3 ngadto sa 5 ka minutos, usahay stirring; makadugang sa pula nga alak ug simmer alang sa pipila ka mga minuto.
- Idugang ang karne sa karne ug pakaw-ag sa usa ka gamay, mga 5 minutos.
- Pagsagol sa harina ug sa bugnaw nga tubig ug pakpak hangtud nga hapsay.
- Pag-agay sa mga uhong hangtud maayo ang pagkasagol.
- Panahon sa pagtilaw ug pag-simmer sulod sa mga 1 ka minutos, hangtud nga matig-a. Kung baga kaayo, dugangi ang diyutay nga sabaw.
- Idugang ang parsley ug asin ug paminta sa pagtilaw.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 99 |
| Total Fat | 5 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 4 mg |
| Sodium | 365 mg |
| Carbohydrates | 10 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 2 g |