Usa ka daan nga estilo nga "pintal sa mustasa," kini nga resipe usa ka sarsa nga gigamit alang sa pagpanigarilyo o paglusok sa mga gusok, mga bukog sa baboy , baboy butt , baboy nga lino, hamon, manok, o bisan unsang karne nga imong gipili.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 12-ounce (350 mL) mahimong flat nga serbesa
- 4 ka tasa (950 mL) nga giandam nga yellow mustard
- 1/2 nga tasa (120 mL) itom nga brown sugar (punoan)
- 1 ka kutsara (15 mL) nga mainit nga sarsa sa Louisiana
- 1 teaspoon (5 mL) asin sa dagat
- 1 teaspoon (5 mL) itom nga pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Maghiusa sa tanan nga mga sagol sa usa ka dili-reaktibo nga panaksan ug ibutang sa usa ka sudlanan sa hangin diha sa refrigerator. Kini nga saging nga barbecue magpabilin sulod sa pipila ka mga bulan. Mahimo nimong ilisan ang serbesa nga adunay lemon nga duga o ilimnon. Mahimo usab nimo gamiton ang Dijon-style mustard alang sa American mustard.
2. Kon andam na nga gamiton, ipintal ang sarsa sa mustasa sa karne o manok ug dayon i-apply ang imong paboritong rubi. Pagluto o aso.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 24 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 286 mg |
| Carbohydrates | 4 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 1 g |