Kini usa ka kinaraan nga paborito, usa ka bugnaw nga oven cake pound, ug kini sayon kaayo sa pag-andam ug pagluto. Ayaw preheat sa oven alang niini nga cake.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 pound butter (2 sticks)
- 2 1/2 ka copa nga granulated sugar
- 6 ka dako nga itlog
- 2 teaspoons vanilla extract
- 3 ka tasa nga tibuok nga harina, 13 1/2 ons
- 1 tasa nga bug-at nga cream
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Mag-cream sa mantikilya ug asukar hangtud sa kahayag ug fluffy. Idugang ang mga itlog sa usa ka higayon, pagbu-bu pag maayo sa matag dugang, dayon dugangi ang vanilla.
2. Pagdugang og harina sa upat ka bahin, nga mag-alternatibo uban sa bug-at nga cream ug pagsagol human sa matag dugang.
3. Grasa ug harina nga usa ka dako nga pan sa tube. Cuchara sa batter.
4. Ibutang ang cake sa usa ka bugnaw nga oven. Pag-andam sa oven ngadto sa 325 ° F ug magluto alang sa 1 ka oras ug 15 ka minuto ngadto sa 1 ka oras ug 25 ka minutos. Ang usa ka toothpick nga gisulod sa sentro sa cake kinahanglan nga mahinlo.
5. Pagkalaya sa kaldero sulod sa 20 minutos, dayon kuhaa aron bug-os nga bugnaw.
Mahimo Ka Usab
Luscious Lemon Sour Cream Cake
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 392 |
| Total Fat | 21 g |
| Tulas nga Tambok | 12 g |
| Unsaturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 104 mg |
| Sodium | 365 mg |
| Carbohydrates | 47 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 4 g |