Kini nga Easy Mixed Berry Dessert Sauce recipe nagkinahanglan sa tanan nga 25 ka minuto aron sa pag-andam ug mahimo nga giserbe nga mainit o bugnaw sa blintzes , pound cake , ice cream, ug daghan pa.
Kini nga resipe magamit usab sa mga frozen nga berries sama sa fresh, in-season berries nga maglakip sa raspberries, strawberries, blueberries, blackberries, marionberries , gooseberries ug uban pa. Himoa ang imong lami nga imong giya.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ka tasa nga raspberries (presko o frozen)
- 1 1/2 ka copa nga strawberries (presko o frozen, sliced)
- 1 tasa blueberries (presko o frozen)
- 3/4 sa 1 tasa nga asukar (nga makatilaw)
- Sa pagtilaw: 1 ngadto sa 2 ka kutsarang lab-as nga lemon juice
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka medium nga saucepan, isagol ang 1 ka tasa nga lab-as o frozen nga raspberries, 1 ka tasa nga lab-as o frozen nga ginunting nga strawberries, 3/4 tasa nga lab-as o frozen nga blueberries, 3/4 nga tasa nga asukar ug 1 ka kutsarang presko nga lemon juice, ug dad-a sa simmer hangtud matunaw ang asukal, mga 10 minutos. Usba ang asukar, pagdugang sa 1/4 nga kopa sa dugang (o sa pagtilaw) kon gikinahanglan, ug magluto hangtud matunaw.
- Purée ang berry mixture sa usa ka blender o food processor ug balik sa saucepan ug dad-on ngadto sa usa ka simmer. Idugang ang usa ka dugang 1 ka kutsarang lab-as nga duga sa lemon, o sa pagtilaw, kon gikinahanglan.
- Idugang ang nabilin nga 1/2 nga tasa nga lab-as o frozen nga raspberries, 1/2 ka tasa nga lab-as o frozen nga ginunting nga mga strawberry ug 1/4 nga tasa nga lab-as o frozen nga mga blueberries, ug simmer hangtud nga init ang sarsa. Ang sarsa mahimong init o bugnaw.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 41 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 1 mg |
| Carbohydrates | 10 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 1 g |