Ang cream cheese, Parmesan, presko nga mga dahon sa basil, ug mga walnuts mihatag niini nga mikaylap sa usa ka pesto nga susama nga lami ug talagsaon nga panapton. Pag-alagad uban ang lainlaing mga crackers o toasted slices nga baguette.
Ang pagkaylap nagkinahanglan lamang og pipila ka minuto. Ibutang kini sa refrigerator hangtud nga andam sa pag-alagad.
Mahimo nimong gamiton ang pecans o toasted pecans sa kini nga resipe ingon man.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 6 dahon sa basil
- 3 ka cloves nga ahos
- 1 (8-oz.) Pkg. cream cheese (gihumok)
- 1 tasa grated Parmesan cheese
- dash sa bag-ong ground black pepper
- 1 tasa nga tinadtad nga mga walnuts
- 1/2 copa nga lana sa oliba
- Opsyonal: 4 dahon nga basil (alang sa garnish)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka processor sa pagkaon, ipuno ang basil ug ahos. Pagproseso hangtud matin-aw nga tinadtad. Idugang ang cream cheese, Parmesan cheese, mga walnuts, lana sa oliba, ug pipila ka mga turn sa ground black pepper. Pagproseso hangtud nga hapsay.
- Pagbalhin sa nagkadaiya nga pagkalat sa usa ka gisudlan nga pinggan ug dayandayan uban sa presko nga dahon sa basil
- Pag-alagad uban ang lainlaing mga crackers o baguette rounds.
- Naghimo sa mga 2 ka copa sa pagkaylap.
Mahimo Ka Usab
Sayon nga Pagkaon sa Walnut
Artichoke Dip uban sa sinugba nga Pula nga Sili
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 196 |
| Total Fat | 18 g |
| Tulas nga Tambok | 5 g |
| Unsaturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 19 mg |
| Sodium | 145 mg |
| Carbohydrates | 5 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 5 g |