Kining lami nga karne sa baboy galingon sa mga panakot ug hinay-hinay nga naluto ngadto sa kahingpitan uban sa lami nga pagsinina. Aron mapadali ang pagpangandam, gamita ang usa ka frozen nga mirepoix nga sinagol sa dapit sa sibuyas, celery, ug mga carrots.
Mahimo usab nimo gamiton kining handum nga homemade mixing alang sa resipe.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 nga kahon, mga 6 ka ons, nga sinudlan nga panagsagol
- 4 ka kutsara nga mantikilya
- 1/2 nga kopa nga tinadtad nga sibuyas
- 1/2 nga kopa nga tinadtad nga celery
- 1/2 tasa nga gisagol nga mga carrot, opsyonal
- 1 ka kutsara nga tinadtad nga lab-as nga parsley o 1 ka kutsarang uga nga parsley flakes
- 1 tasa
- manok sabaw
- 1/2 ka asin nga asin
- 1 tasa nga uga nga cranberry, opsyonal
- 1 boneless pork loin roast, mga 2 ngadto sa 3 ka libra
- Guntinga alang sa baboy:
- 1 ka kutsarang brown sugar
- 1 ka kutsarita
- Ang kombinasyon sa Creole nga kombinasyon
- 1/2 ka asin nga asin
- Dash black pepper
- 1/2 ka teaspoon nga ahos nga powder
Unsaon sa Paghimo Niini
- Hilum nga grasa ang 5 ngadto sa 6-quart hinay nga cooker.
- Ibutang ang gitas-on sa pagputos sa usa ka dako nga panaksan.
- Sa usa ka kalan-on o saut sa pan , lutoon ang sibuyas, celery, ug mga carrots sa mantekilya sa medium-low heat hangtud mahumok. Pagsagol sa sibuyas nga sibuyas uban sa mixing sa pagputos.
- Idugang ang parsley, sabaw sa manok, 1/2 teaspoon nga asin, ug uga nga cranberry; Mix maayo.
- Kutsara nga gisudlan sa humok nga cooker.
- Gabunon ang mga rub ingredients ug ibutang sa ibabaw sa sinugba nga karne. Ibutang ang karneng baboy sa sinagol nga pagputos.
- Tabuni ug magluto sa LOW alang sa 7 ngadto sa 9 ka oras, o hangtud nga ang karneng baboy maluto.
Nag-alagad 4 hangtud 6.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 452 |
| Total Fat | 27 g |
| Tulas nga Tambok | 12 g |
| Unsaturated Fat | 11 g |
| Cholesterol | 119 mg |
| Sodium | 342 mg |
| Carbohydrates | 14 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 36 g |