Kini usa ka yano, batakan nga panimpla sa burger nga gihimo sa opsyonal nga minar nga sibuyas nga sibuyas ug nagkalainlain nga mga seasoning. Gigamit nako ang usa ka gamay nga pepper sa pepper sa panimpla apan mobati nga gawasnon nga mobiya niini kung gusto nimo ang usa ka milder nga burger.
Sagola ang panimpla ngadto sa yuta nga karne o isablig sa mga burger samtang magluto ka. Maayo kini alang sa mga sinugba , sinugba, o pan nga burgers, o sa mga Juicy Baked Burgers . Mahimo usab nimo gamiton ang panimpla sa imong paborito nga meatloaf o meatball mixture.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ka kutsara nga paprika
- Mahimong gamiton: 2 teaspoons nga uga nga sibuyas
- 1 1/2 ka kutsaritang ahos nga powder
- 1 ka kutsarita nga sibuyas nga sibuyas
- 1 ka asin nga asin
- 1 ka kutsarita nga itom nga pepper (bag-o nga yuta)
- 1/4 ka kutsara nga pepper pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagsagol sa tanan nga mga sangkap; hugpong maayo.
- Pag-mix 2 ka teaspoons ngadto sa matag usa nga libra nga karne sa yuta o isablig sa ibabaw sa mga burger samtang magluto ka niini.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 4 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 1 mg |
| Carbohydrates | 1 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |