Mao kini ang tradisyonal nga paagi sa pag-blacken sa mga isda sa usa ka kusog nga cast-iron skillet. Ang bentaha sa pagbuhat niini sa gawas sa grill mao nga dili nimo pun-on ang kosina sa aso. Kini nga resipe maayo alang sa outdoor nga paglingaw ug kamping.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ka tasa / 360 mL unsalted butter, natunaw
- 6 malig-on nga isda tarogo (mga 1/2 "ngadto 3/4" baga)
- 3 tablespoons / 45 mL
- cajun blackening spices
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pag-preheat grill uban ang bug-at nga cast-iron skillet o griddle sa grill. Himoa kini nga maayo ug init, 15 ngadto sa 30 minutos. Ipreserba ang 12 ka kutsara sa nangatunaw nga mantekilya alang sa pag-alagad ug ibubo ang nahabilin sa usa ka mabaw nga pinggan.
- Dasdas ang matag itlog ngadto sa mantikilya ug isablig ang mga panit nga itom sa Cajun sa duha ka kilid. Ibutang kana sa skillet ug magluto sulod sa 2 ngadto sa 3 ka minutos o hangtud nga ang ubos hapit itom apan dili masunog. Pag-ayuha pag-ayo nga ang mga fillet dili makaguba. Ibubo ang usa ka kutsarita nga mantikilya sa linuto nga kilid ug ipadayon ang pagluto mga 2 ngadto sa 3 ka minuto o hangtud nga ang fillet mahuman (internal nga temperatura nga 150 F). Kuhaa ang isda gikan sa kalaha ug ibutang sa usa ka dako nga pinggan o tagsa nga mga palid.
- Pag-alagad dayon uban ang 2 ka kutsara nga mantikilya alang sa paglusot. Mas maayo nga magluto sa 2 ka tarong sa usa ka higayon. Pagputol sa skillet nga limpyo sa matag batch sa mga fillet ug himoa nga ang temperatura nindot ug init.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 549 |
| Total Fat | 47 g |
| Tulas nga Tambok | 29 g |
| Unsaturated Fat | 13 g |
| Cholesterol | 221 mg |
| Sodium | 398 mg |
| Carbohydrates | 1 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 31 g |