Ang Sage Lady usa ka cocktail nga gimugna aron sa pagsaulog sa pagpagawas sa Absolut Mango Vodka sa 2009.
Ang labing ganahan nako niini mao ang paggamit sa bag-ong mensahe, nga usa ka hilaw nga tanum nga panagsa ra makita sa mga cocktails, apan adunay dako nga potensyal Sa kini nga higayon, kini gipares sa sultry nga lami sa mangga ug ang makapadasig nga palami sa presko nga cucumber samtang ang orange Ang Cointreau ug ang mga bitter sa peach nagkabalanse sa tanan.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ounces
- Absolut Mango Vodka
- 2-3 ka mga dahon (lab-as)
- 3 mga hiwa nga cucumber
- 1 ounce
- yano nga syrup
- 1/2 onsa
- Cointreau
- 1 dash
- mga peach bitters
Unsaon sa Paghimo Niini
- Paglikay sa cucumber, yano nga syrup ug mensahe.
- Pag-uyog uban sa yelo.
- Maayo nga strain ngadto sa usa ka baso sa cocktail .
- Pagdayandayan sa usa ka spanked mensahe sa dahon.
Resipe sa maayong kabubut-on: Absolut Vodka
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 289 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 24 mg |
| Carbohydrates | 43 g |
| Pagkaon sa Fiber | 4 g |
| Protein | 5 g |