Kining gabii nga French toast naghimo sa usa ka hingpit nga pamahaw alang sa pamilya ug mga bisita. Ang kini nga French toast casserole labing kombenyente kay kini maandam sa gabii sa wala pa ug dayon lutoon sa buntag. Mahimo usab nga gusto ka sa New Orleans Style French Toast o sakit nga perdu .
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 ka kutsara nga mantikilya (temperatura sa lawak)
- 12 mga hiwa
- French nga tinapay (3/4-inch-thick)
- 6 ka dako nga itlog
- 1 1/2 ka copa
- Gatas (o tunga-tunga ug tunga )
- 1/4 tasa nga asukar
- 2 ka kutsara nga maple syrup
- 1 teaspoon nga banilya
- 1/2 ka asin nga asin
- Pagdayandayan: asukar (confectioners ', sa pagtilaw)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ipakaylap ang mantekilya sa ubos sa dako nga linuto sa kalaha nga pan jelly roll pan uban ang 1-inch-high nga mga kilid. Arrange tinapay mga panit sa pan.
- Pagsagol sa mga itlog, gatas, asukar, syrup, banilya, ug asin sa dako nga panaksan; pag-adto hangtod nga maayo ang pagkasagol. Ibubo ang itlog nga sagol sa tinapay. Guntinga ang mga hiwa sa tinapay nga gisul-ob nga parehas. Tabuni ang plastic wrap ug refrigerate sulod sa pipila ka oras o tibuok gabii.
- Pag-preheat hudno sa 400 F. Magaluto sulod sa 10 minutos. Ibaligya ang tinapay ug ipadayon ang pagluto hangtud nga ang usa ka dalag nga bulawan nga kape, mga 5 ngadto sa 6 ka minutos na. Pagbalhin sa linuto nga French toast ngadto sa mga plato ug isablig ang asukar sa mga confectioner, kon gusto.
- Pag-alagad nga mainit uban sa maple syrup o imong paboritong topping.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 277 |
| Total Fat | 18 g |
| Tulas nga Tambok | 10 g |
| Unsaturated Fat | 6 g |
| Cholesterol | 192 mg |
| Sodium | 143 mg |
| Carbohydrates | 21 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 8 g |