Kini nga creamy steak topper adunay tulo ka mga lut-od sa lami. Una, ang maanindot nga tango sa Roquefort nga keso, sunod sa salty crispiness sa bacon crumbles, ug ikatulo, usa ka timaan sa sibuyas gikan sa mga shallots ug chives. Ang tanan niini nga mga lami magminyo pag-ayo sa uban sa maayo nga pagkamaayo sa usa ka sinugba nga steak.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tasa unsalted butter
- 4 nga mga shallots (diced)
- 3 ka piraso
- Bacon (naluto ug nahugno)
- 1/2 nga tasa
- Roquefort keso
- 2 ka kutsara nga lana sa oliba
- 1 ka kutsara nga chives (maayong pagkabuhat nga tinadtad)
- 1 ka kutsara nga Worcestershire sauce
- 1/2 ka kutsarita nga itom nga pepper,
- asin sa pagtilaw
Unsaon sa Paghimo Niini
Sa usa ka kutsara nga medium, ibutang ang mga shallots sa lana sa oliba, hangtud brown (mga 6-7 ka minuto). Tugoti nga pabugnawon ang diyutay, dayon ibalhin ngadto sa usa ka medium nga panaksan. Uban sa usa ka tinidor o patatas nga masher, ibutang ang mga shallots sa mantikilya, bacon, Roquefort nga keso, chives, sarsa sa Worcestershire, ug black pepper. Tilawi ug idugang ang asin kon gikinahanglan. Ang sagol nga mahimong tabonan ug ibutang sa refrigerator sama sa, o ibutang sa usa ka panid nga talo nga papel o plastic wrap, ug ilukot ngadto sa usa ka troso.
Sa higayon nga kini kompleto, ibutang sa refrigerator alang sa 2 ka oras, o hangtud nga lig-on.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 371 |
| Total Fat | 39 g |
| Tulas nga Tambok | 22 g |
| Unsaturated Fat | 13 g |
| Cholesterol | 92 mg |
| Sodium | 254 mg |
| Carbohydrates | 2 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 4 g |