Wala nay panahon sa pagluto sa usa ka makuti nga panihapon niining semanaha? Kining hinay nga cooker nga resipe naghimo sa niini nga linaga nga sayon kaayo sa pag-andam. Ang sopas sa pasko ni Paula puno sa palami. Paggamit sa kielbasa, usa ka mais ug andouille, o bisan unsa nga aso sausage niini nga resipe.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 kilo nga pinaasa nga sausage (giputol sa 1/2-pulgada nga mga hiwa)
- 3 ngadto sa 4 ka medium nga patatas (giputol sa 1 ka pulgada nga cubes)
- 1 (15 onsa) mahimong berde nga gisang (undrained)
- 1 (14.5 ounce) mahimo nga mga kamatis (tinadtad, dili mapugngan (mahimo gamiton nga yano, natilawan sa Italyano, ug uban pa))
- 2 ka cubes beef bouillon
- 2 ka kutsarang sibuyas (gipauga, minced)
- 1 1/2 ka tasang tubig
Unsaon sa Paghimo Niini
- Gabunon ang tanan nga mga sangkap sa slow cooker.
- Pagtabon ug magluto sa ubos sulod sa 5 ngadto sa 6 ka oras.
Mahimo Ka Ka Usab :
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 288 |
| Total Fat | 15 g |
| Tulas nga Tambok | 5 g |
| Unsaturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 39 mg |
| Sodium | 892 mg |
| Carbohydrates | 25 g |
| Pagkaon sa Fiber | 6 g |
| Protein | 14 g |