Ang Macaroni ug ang pagkaon sa yuta nga karne mao ang dakung matag-adlaw nga pagkaon sa pamilya, ug kini nga resipe dili eksepsiyon. Ang pipila ka mga magbabasa naghisgot nga sila nagdugang og pipila ka mga basil sa pinggan ug ang uban migamit sa stewed nga kamatis imbes nga regular nga mga dice nga kamatis.
Mobati nga libre ang pagdugang sa imong kaugalingong espesyal nga paghikap.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ka libra nga gibaligya nga karne sa yuta
- 1 tasa nga tinadtad nga celery
- 1 tasa nga tinadtad nga sibuyas
- 1 ka dako nga clove nga ahos, minced
- 1 mahimo (14.5 ounces) nga dughan nga mga duga
- 2 ka kutsara nga tomato paste
- 1 tasa nga wala kaon nga macaroni, giluto ug gihugasan
- 1 1/2 ka copa nga ginunting nga keso
- 2 ka kutsara nga Worcestershire Sauce
- 3/4 teaspoon nga asin
- 1/4 ka sili nga pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
- Init ang hurno sa 350 F.
- Maayo nga grasa ang 2-quart casserole.
- Init ang lana sa usa ka dako nga kalan-on sa kainit nga kainit. Idugang ang yuta nga karne, celery, ug tinadtad nga sibuyas. Pagkaon hangtud nga karne ang kolado ug ang mga sibuyas malomo, kanunay nga pagpadasig. Idugang ang ahos ug magluto sulod sa 1 ka minutos.
- Kuhaa ang sinagol nga karne gikan sa kainit ug habwa ang maayo.
- Pagbalhin sa yuta nga sagol nga karne sa usa ka dako nga panaksan ug idugang ang dughan nga mga kamatis, tomato paste, linuto nga macaroni, ug ang giputol nga keso. Pag-aghat sa pagsagol. Idugang ang sarsa sa Worcestershire ug ang asin ug paminta, aron makatilaw.
- Magaluto sa preheated hudno alang sa 30 minutos, hangtud nga init ug bubbly.
- Isablig ang casserole sa tinadtad nga parsley, kon gusto.
Mga Basahon sa Magbabasa
Mahimo Ka Usab
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 710 |
| Total Fat | 35 g |
| Tulas nga Tambok | 17 g |
| Unsaturated Fat | 12 g |
| Cholesterol | 198 mg |
| Sodium | 493 mg |
| Carbohydrates | 33 g |
| Pagkaon sa Fiber | 5 g |
| Protein | 65 g |