Ang kini nga Parmesan tuna sandwich mikaylap puno sa presko nga palami. Mahimo nimo kini gamit ang canned salmon o manok. Maayo kini sa brown nga bag nga paniudto alang sa eskwelahan o trabaho.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 12 oz. mahimo nga tipak nga tuna , gihumol
- 1 pula o orange nga kampanilya nga paminta, nga tinadtad
- 3 lunhaw nga sibuyas, hinay-hinay nga ginunting
- 1 tasa nga ginunting nga Parmesan nga keso
- 1/2 nga cup mayonnaise
- 2 Tbsp. sour cream
- 2 Tbsp. Dijon mustard
- 1 Tbsp. lemon juice
- 1 tsp. uga nga mga dahon sa basil
- dash pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
Pagsagol sa tuna, kampanilya, ug berde nga sibuyas sa medium nga panaksan. Sa gamay nga panaksan, isagol ang keso, mayonnaise, sour cream, mustard, lemon juice , ug basil nga mga dahon ug maayo ang pag-mix. Idugang ngadto sa timpla sa tuna ug pagsagol. Tabuni ang hugot ug pag-refrigerate sa 2 ka adlaw.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 296 |
| Total Fat | 22 g |
| Tulas nga Tambok | 6 g |
| Unsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 48 mg |
| Sodium | 561 mg |
| Carbohydrates | 4 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 21 g |