Kining mga stuffed pork chops tinuod nga lamian. Kon dili ka usa ka fan sa asul nga keso, mahimo ka maggamit og lain nga keso nga adunay pareho nga pagkamakanunayon.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 pork loin rib chops , mga 1 1/2 ka pulgada ang gibag-on
- 1/3 nga tasa / 80 mL nahugno ang asul nga keso
- 1/4 tasa / 60 mL nga tinadtad nga pecans
- 1 berde nga sibuyas, hinay-hinay nga ginunting
- 2 cloves nga ahos, minced
- 1 teaspoon / 5 mL Worcestershire sauce
- 1/2 teaspoon / 2.5 mL asin
- 1/2 ka kutsarita / 2.5 mL puti nga pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
Preheat grill alang sa medium-high heat. Pagputol sa tambok ug paghimo usa ka bulsa sa matag chop. Panahon sa chops uban sa asin ug pepper. Gabunon ang nabilin nga mga sangkap sa usa ka gamay nga panaksan ug mga butang nga adunay 1/4 nga kopa sa sagol nga ituslob sa matag chop. Padayon sa pagsira. Kung sobra kaayo, gamita ang mga toothpick aron masirad-an ang mga pork chops ug pugngan ang pag-igo. Ibutang ang mga chops sa grill rack ug magluto sulod sa 30-35 ka minuto o hangtud nga ang internal nga temperatura makaabot sa 160 degrees F.
Sa higayon nga magluto, kuhaa gikan sa grill ug mag-alagad uban sa imong paborito nga mga pinggan.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 534 |
| Total Fat | 31 g |
| Tulas nga Tambok | 10 g |
| Unsaturated Fat | 13 g |
| Cholesterol | 142 mg |
| Sodium | 554 mg |
| Carbohydrates | 13 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 49 g |