Kini nga cake sa pinya nga panapton gihimo sa duga sa pinya ug itlog nga itlog ug puti, uban sa usa ka gamay nga lana sa utanon ug uban pang mga sagol.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 1/4 ka tasa nga gin-ani nga harina nga harina
- Ang 11/2 nga mga kopa naghatag og asukal
- 1 ka kutsara nga baking powder
- 1 ka asin nga asin
- 1/2 ka tasa nga lana sa utanon
- 5 ka itlog nga yolks, gamay nga gikulata
- 3/4 nga tasa nga duga sa pinya, wala'y tam-is
- 8 itlog nga puti
- 1/2 ka kutsaritang cream sa tartar
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka panaksan nga panagsagol, pag-alis sa mga uga nga sagol.
- Uban sa usa ka kutsara ang usa ka atabay sa tunga sa mga uga nga sagol.
- Idugang ang lana, mga itlog sa itlog, ug duga sa pinya. Pukpok sa electric mixer hangtud nga hapsay kaayo.
- Sa usa ka dako nga panaksan nga panagsagol, isagol ang mga puti nga itlog ug ang cream sa tartar.
- Gipildi ngadto sa tusok nga mga taluktok.
- Ibubo ang una nga batter sa usa ka nipis nga sapa ngadto sa mga itlog nga puti, hinayhinay nga matulog hangtud nga kini sagolon.
- Ibubo ngadto sa usa ka ungreased 10-inch tube pan; magluto sa 325 F sulod sa 55 ka minuto. Dugangi ang temperatura sa 350 F ug pagluto sulod sa 10 ka minutos. Baliha ang pan ug bug-os nga bugnaw.
- Ang Frost nga gama sa frost white frosting o pinya buttercream frosting .
Kaugalingon nga mga Recipe sa Pineapple Cake
- Pina nga Pina nga Pineapple
- Ang Pineapple Upside Down Cake
- Ang Puga ni Judy
- Kahoy nga Kape sa Pinya
- Kahoy nga Pinya
- Pina Colada nga tinapay
- Hummingbird Cake
- Pinong Tinapay nga Pineapple Nut
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 264 |
| Total Fat | 13 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 8 g |
| Cholesterol | 87 mg |
| Sodium | 310 mg |
| Carbohydrates | 33 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 6 g |