Ang usa ka mantika nga mantikilya nga manok naghimo niining lami nga pinya nga pinya nga dugang-sayon sa pag-andam ug pagluto sa usa ka basket nga cake pan. Ibabaw kini nga keyk nga adunay vanilla glaze o kini nga pinya sa pinya . O abog kini nga adunay powdered sugar.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 8 ka ons nga cream cheese, gihumok
- 1/2 nga lana sa lana sa utanon, sama sa canola, lana sa mais, o safflower oil
- 3 ka dako nga itlog
- 1 cake mix (18.5 ounces) mantikilya nga keyk nga mix uban sa pudding sa mix
- 1 mahimo (15 1/4 ounces) nahugno pinya, gihumol
- 2 ka kutsarang lemon juice
Unsaon sa Paghimo Niini
- Grasa ug harina nga usa ka 12-tasa nga Bundt cake pan. Heat oven ngadto sa 325 °.
- Diha sa usa ka dako nga panaksan sa pag-mix nga adunay electric mixer, patya ang cream cheese nga adunay lana ug mga itlog hangtud nga maayo nga sagol. Pagdugtong sa cake mix ug gibunalan sa high speed sulod sa 2 ka minutos. Gipilde sa dalisay nga pinya ug lemon juice.
- Ipain ang batter ngadto sa pan sa Bundt cake. Magaluto sulod sa 45 ngadto sa 55 ka minuto, o hangtud nga ang usa ka toothpick nga gisulod sa sentro mogawas nga limpyo.
- Bugnaw sa kalaha sulod sa 15 ka gutlo. Pag-ayo nga ibalhin ngadto sa usa ka cake plate aron bug-os nga bugnawon. Frost o abog nga adunay powdered sugar.
Mahimo Ka Usab
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 381 |
| Total Fat | 40 g |
| Tulas nga Tambok | 20 g |
| Unsaturated Fat | 14 g |
| Cholesterol | 141 mg |
| Sodium | 70 mg |
| Carbohydrates | 5 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 3 g |