Kini nga resipe alang sa pagpuno sa tamud nga keso strudel gihimo uban sa regular creamed cottage cheese ug cream cheese.
Ang matag magluto adunay iyang paborito. Kon imong ilabay ang asukar, mahimo nimo kini ibutang sa gitawag sa mga Serbiano ug Croatiano nga pagpapuno sa asin (lamian) nga keso.
Imong gamiton ang mga yolks gikan lamang sa duha ka itlog aron sulayan ang paghimo sa usa ka meringue torte o lain nga pagtagad uban sa mga puti nga itlog nga puti o mag-freeze kanila .
Kini nakapahimo sa igo aron pun-on ang duha ka mga estudyo. Ania ang usa ka maayo nga strudel dough recipe .
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka libra nga cottage cheese (creamed, undrained)
- 8 ounces nga keso sa cream (mahumok)
- 6 ka kutsara nga tapioca
- 1 1/2 ka tasa nga asukar (puti)
- 2 ka dako nga yolks sa itlog
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka dako nga panaksan, isagol ang keso sa cottage, cream cheese, tapioca, asukal, ug mga itlog sa itlog. Kini dili kinahanglan nga hapsay nga hapsay.
- Tabuni ug palambo sa tibuok gabii o labing menos 2 ka oras.
- Gamita aron pun-on ang imong paborito nga minasa nga strudel.
Daghang Dudes
Kung ang keso nga pagpuno sa strudel dili imong ideya sa langit, sulayi ang usa sa mga resipe sa strudel . Kinahanglan nga adunay usa nga makadakop sa imong mata ug makatilaw nga mga putot!
Ug kung ang panahon usa ka hinungdan, ayaw ihikaw ang giandam nga puff pastry o filo dough imbis nga maghimo sa imong kaugalingong strudel dough.
Walay usa nga dili mahibal-an!
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 212 |
| Total Fat | 9 g |
| Tulas nga Tambok | 4 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 80 mg |
| Sodium | 273 mg |
| Carbohydrates | 25 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 9 g |