Ang mga kamatis usa ka popular nga tanom sa tanaman apan unsa ang usa ka hardinero nga buhaton sa diha nga ang mga kamatis sa pagkuha sa? Ang mga kamatis puno sa mga bitamina ug maayo alang sa panglawas sa kasingkasing nga naghimo kanila nga dugang nga dugang sa imong pagkaon. Dad-a kadtong mga dugang nga kamatis gikan sa imong tanaman ug pamalahon kini sa hurnohan. Sayon ra ang buhaton apan gamay ra ang panahon, busa planohon sa unahan.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- Mga 5,000 ka kilo nga Roma (oval) nga kamatis
- Maayong dagat
- asin
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Preheat hurno sa 200 F o sa labing ubos nga mahimo. Kuhaa ang mga hurno sa hurnohan.
2. Guntinga ug ibalhin ang mga tumoy sa mga kamatis . Kuhaon ang matag tomato nga pahuway.
3. Pag-andam sa mga kamatis, pagputol sa kilid, sa kilid ug tabla sa mga cake nga gitaoran sa hurno. Ayaw pagtugot sa mga tamates nga magtandog sa usag usa. Isablig lightly sa asin .
4. Ibutang sa hurno ug magaluto hangtud nga ang mga kamatis mokuyos ug mobati nga uga, bisan asa gikan sa 6 ngadto sa 12 ka oras.
Susiha ang mga kamatis sa matag karon ug unya: Kinahanglan nga sila magpabilin nga dili mapasayon, dili gayod malata. Sa higayon nga mamala, kuhaa ang mga kamatis gikan sa hudno ug tugoti sila sa hingpit nga bugnaw sa mga cake rack. (Ang mas gagmay nga kamatis mas dali nga mag-uga kay sa mas dagko. Kuhaa ang matag tomato gikan sa hudno samtang kini mamala.)
5. Pagbalhin sa mga kamatis ngadto sa mga bag nga may zipper. Ang kamatis molungtad hangtod sa hangtod.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 10 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 9 mg |
| Carbohydrates | 2 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 0 g |