Kung nahigugma ka sa tradisyonal nga pinilo nga kamatis , sulayi ang pagpauga sa mga kamatis nga cherry sa imong hurnohan. Ang resulta mao ang hilabihan nga palami sa gagmay nga mga hugna nga mahimong gamiton ingon nga pizza o salad topping o sa sama nga paagi sama sa standard nga binulad nga kamatis. Samtang kini nagkinahanglan og pipila ka mga oras alang sa mga kamatis sa pag-uga sa pag-andam sa panahon mao ang incredibly paspas.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 35 cherry tomatoes (mga 2 ngadto sa 3 ka pints)
- 1 ngadto sa 2 ka kutsara nga asin
Unsaon sa Paghimo Niini
- Preheat hudno sa 200 F.
- Paghimo og usa ka dako nga linuto sa kalaha nga adunay aluminum foil. Guntinga ang mga kamatis sa katunga sa horizontally ug arrange kanila cut-sa kilid sa sa linuto sa kalaha, nga naghikap sa usag usa.
- Isablig maayo ang asin.
- Magaluto sa sentro sa oven sulod sa 2 ngadto sa 3 ka oras. Pag-alagad nga mainit, sa temperatura sa lawak, o katugnaw.
Mubo nga sulat sa tagsulat: Kini nga mga cherry tomato halves mikunhod ngadto sa mga tres-sa-upat sa ilang orihinal nga gidak-on, nahimo nga usa ka lawom nga pula nga kolor, ug adunay usa ka grabe nga tinuod nga-tomato lami.
Kini usa ka mas hayag nga pula kay sa komersyal nga panit nga kamatis ug usa ka maayo nga panagsama sa mga karne. Mahimo kining gamiton nga usa ka panimpla sa pizza o ingon nga usa ka kolor nga accent sa bisan unsang pagkaon.
Source: ni Shirley O. Corriher (William Morrow & Co.)
Gipublikar nga may pagtugot.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 413 |
| Total Fat | 7 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 7 mg |
| Sodium | 121 mg |
| Carbohydrates | 83 g |
| Pagkaon sa Fiber | 25 g |
| Protein | 21 g |