Kining sayon nga resipe sa China nagtugot kanimo nga makuha ang tanang mga nutritional nga benepisyo sa bok choy sa usa ka yano, basi nga sabaw. Mobati nga gawasnon sa pagdugang sa nutritional value pinaagi sa paggamit sa homemade chicken broth , o pagdugang sa linuto nga manok o hilaw, gipangit nga shrimp.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3 ka tasa nga manok sabaw
- 10 ka dahon bok choy, hinay-hinay nga ginunting
- 2 teaspoons nga soy sauce
- 2 ka kutsarang Asian nga lana sa lana
- 1 ka kutsaritang pula nga mga tipik nga pepper
- 1
- ahos nga clove , gipanitan, tinadtad
Unsaon sa Paghimo Niini
- Dad-a ang sabaw sa manok aron lutoon sa usa ka medium nga saucepan. Pag-agos sa mga panakot (pula nga mga tipik sa linata, toyo, Asian nga lana sa lana), ug ang tinadtad nga ahos.
- Idugang ang bok choy. Simmer sulod sa 10 minutos, hangtud nga ang dahon sa bok choy mobalik nga itom nga berde ug malaya ug malumo. Nag-alagad 4 ngadto sa 5.
Kini nga resipe gisumiter sa usa ka magbabasa, si Linnie Williams.
Mahimo Ka Usab
Mga Tsino nga Pagkaon sa Pagkaon
Mga Tip sa Pagluto ni Bok Choy
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 81 |
| Total Fat | 2 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 622 mg |
| Carbohydrates | 12 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 5 g |