Kini nga rib rib sa karne adunay hustong gidaghanon sa suka aron mahilum ug mahumok ang gusok. Kini usab usa ka gamay nga matam-is apan mahinay nga halang nga pahumot, nga makapatubo sa usa ka lami nga tadyaw sa mga gusok sa karne.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 ka tasa nga suka cider
- 1/2 tasa nga soy sauce
- 1/2 nga tasa nga tubig
- 1/4 tasa nga sarsa sa Worcestershire
- 1/4 tasa nga paprika
- 2 ka kutsara nga chili powder
- 2 ka kutsara nga cumin
- 2 ka kutsara
- brown sugar
- 1 ka kutsara nga black pepper
- 1 ka kutsara oregano
- 1 ka kutsarang puti nga asukar
- 1 ka asin nga asin
- 1/2 teaspoon nga cayenne (gamita pa kung gusto)
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Pagdibuho og mga panakot , sugars, ug asin sa usa ka dili aktibo nga panaksan.
2. Pagdugang og basa nga mga sagol ug maayo ang pagkahimo.
3. Magtipig sa refrigerator sa usa ka sudlanan sa hangin sulod sa 1 ka semana.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 13 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 217 mg |
| Carbohydrates | 3 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 1 g |