Kini nga stovetop beef stew sayon sa pag-andam ug adunay daghan nga mga lami. Pag-alagad sa stew nga adunay mga lutoon nga lingin o mga biscuit alang sa usa ka dakung pagkaon kada adlaw.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ngadto sa 3 ka kutsara nga lana sa utanon
- 2 ka kilo nga gisandig nga stewing karne, giputol sa 1-pulgada nga cubes
- 2 teaspoons asin
- 1 bay dahon
- 1/4 ka dahon sa panit
- imo, nahugno
- 1 mahimo (10 1/2 ounces) ang gipalugdang
- ang karne sa karne (gikonsentra kon gamiton ang hinimo sa balay)
- 3 1/4 ka tasang tubig, gibahin
- 4 ka medium carrots, ginunting
- 2 medium patatas, cubed
- 12 ka gagmay nga puti nga sibuyas
- 1/4 tasa nga cornstarch
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka dako nga kaw-it o pan sa pan , initon ang lana sa medium nga kainit. Idugang ang karne; brown ang karne sa tanan nga bahin.
- Idugang ang asin, dahon sa dahon, ug thyme, uban sa gipatubo nga sabaw sa karne ug 3 ka tasa sa tubig.
- Tabuni ug dad-a sa usa ka hubag.
- Bawasan ang init ug simmer sa 1 1/2 ka oras. Pagdugang og mga carrot, patatas, ug mga sibuyas; Pag-simmer sulod sa mga 30 minutos, o hangtud nga ang mga utanon malomo.
- Pagsagol sa cornstarch ug pagpabilin sa 1/4 ka tasa sa tubig sa usa ka gamay nga panaksan o tasa; pagpalihok hangtud nga hapsay.
- Pagpalihok sa sagol nga cornstarch ngadto sa stew. Dad-a sa usa ka hubag, stirring kanunay. Lutoa sa 1 minutos.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 465 |
| Total Fat | 22 g |
| Tulas nga Tambok | 7 g |
| Unsaturated Fat | 11 g |
| Cholesterol | 135 mg |
| Sodium | 1,042 mg |
| Carbohydrates | 19 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 46 g |