Kini nga dato ug lamian nga sabaw hingpit alang sa bisan unsang lamesa sa holiday. Kining sayon nga bersyon milaktaw sa makahugaw, ug makahurot nga panahon sa paghimo sa pagluto ug paghugas sa presko nga mga kalabasa. Ingon sa pagsulti sa kadaghanan nga mga chef kanimo, ang lunsay, kalabasa nga pumpkin adunay mas maayo nga lami kay sa lab-as nga labu nga labu nga pumpkin nga imong gipili. Luwasa kana alang sa balkon sa atubangan!
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka kutsara nga mantekilya
- 1/2 yellow nga sibuyas (ginunting nga manipis)
- 1/2 ka tasa nga carrot (gipanitan, nipis nga nipis)
- 1 rib nga kintsay (giputol ug giputol)
- 2 tasa nga canned pure pumpkin (dili pumpkin pie filling)
- 3 ka tasa nga manok sabaw
- Dash ground white pepper, aron makatilaw
- 1/4 ka kutsara nga yuta ginger
- 1 1/2 ka asin nga asin
- 1 tasang cream o tunga-tunga ug tunga
- Opsyonal: gipangulohan nga mga kalabasa nga binhi (alang sa garnish)
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Sa usa ka 4-qt nga saucepan, lutaw ang mga sibuyas sa mantikilya hangtud nga transparent. Idugang ang tanan nga mga sangkap, gawas sa cream. Dad-a sa usa ka simmer ug magluto, stirring usahay, hangtud nga ang mga utanon kaayo humok.
2. Ibutang sa usa ka blender ug pag-ayo nga puree hangtud hingpit nga hapsay. Ibubo balik sa saucepan ug idugang ang cream. Pagbalik sa usa ka malumo nga simmer, pagputol sa kainit, ug usba ang panimpla kon gikinahanglan.
3. Pag-alagad sa mainit nga mga panaksan, ug pagdayandayan sa mga binhi sa pumpkin.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 211 |
| Total Fat | 18 g |
| Tulas nga Tambok | 12 g |
| Unsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 55 mg |
| Sodium | 389 mg |
| Carbohydrates | 10 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 4 g |