Kini nga mga cookie nga mga cookies gihimo sa brown sugar ug daghan nga mga tinadtad nga pecans.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tasa mantikilya (temperatura sa lawak)
- 3/4 nga tasa nga asukar
- 3/4 nga kopa nga hugot nga giputos
- brown sugar (hugot nga giputos)
- 2 ka itlog
- 1 ka kutsarita
- vanilla extract
- 2 1/4 ka harina nga harina (all-purpose nga harina)
- 1 teaspoon nga soda
- 1/8 ka asin nga asin
- 1 tasa nga tinadtad
- pecans
Unsaon sa Paghimo Niini
- Cream butter ug sugars hangtud sa kahayag ug fluffy. Pukpok sa mga itlog ug vanilla nga kinuha.
- Pagsagol sa mga uga nga sangkap; Dugang sa creed sinagol, pag-compound maayo. Piloa ang tinadtad nga pecans.
- Pagputol sa minasa pinaagi sa mga kutsara ngadto sa ungreased cookie sheets. Magaluto sa 375 F sulod sa 10 minutos, o hangtud nga gamay nga browned.
Dugang pa
Pecan Butterball Cookie Recipe
Batan-on nga Pecan Chocolate Chip Cookies
Pecan Praline Cookies
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 347 |
| Total Fat | 24 g |
| Tulas nga Tambok | 11 g |
| Unsaturated Fat | 9 g |
| Cholesterol | 75 mg |
| Sodium | 242 mg |
| Carbohydrates | 33 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 3 g |