Pagdala sa pipila ka lami sa Tex-Mex sa imong lamesa uban niining mga crockpot nga mga liso sa Mexicano nga gipadako nga adunay mga kamatis, ahos, ug chili powder, uban sa bacon ug mga seasoning sa Mexico. Alang sa usa ka kilid nga pinggan sa taco Martes o laing dinamita nga pagkaon nga dinuyogan sa Mehikano, kini nga mga liso mahimo usab nga tipunon alang sa gamay nga tambal nga alternatibo sa refried beans.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 pound pinto beans (
- nga matumog sa tibuok gabii nga dayon malukot hangtud nga malumo)
- 4 ka tasa nga bugnaw nga tubig
- 1 tasa sibuyas (coarsely tinadtad)
- 1 14.5 ounce-mahimo nga kamatis
- 2 ka ahos nga cloves (minced)
- 2 teaspoons chili powder
- 2 teaspoons yuta nga cumin
- 2 teaspoons asin
- Opsyonal: 1/4 ka kutsara nga sili nga sili sa yuta
- Opsyonal: 1/4 ka libra
- asin nga baboy (o bacon, tinadtad)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibutang ang tanan nga mga sagol sa crockpot.
- Pagtabon ug magluto sa taas sulod sa 2 ka oras, dayon ubos sa 5 ngadto sa 7 ka oras.
Kung gusto nimo, kini nga mga liso mahimong ibutang nga refried beans - bag-o lang nga mashati sa dili pa mag-alagad.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 231 |
| Total Fat | 5 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 12 mg |
| Sodium | 680 mg |
| Carbohydrates | 32 g |
| Pagkaon sa Fiber | 10 g |
| Protein | 15 g |