Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3 (16-onsa) lata nga baboy ug mga liso, gihumol
- 1/2 nga tasa nag-andam sa barbecue sauce
- 1 medium
- tam-is nga sibuyas , tinadtad
- 2 Red Delicious
- mansanas , gipanitan, gisul-ob, ug tinadtad
- 1/4 ka tasa nga yellow nga giandam
- mustard
- 6 mga tipik nga slan center giputol
- Bacon , giputol sa 1-pulgada nga mga piraso
Unsaon sa Paghimo Niini
Preheat hurno ngadto sa 375 degrees F.
Combine beans, sarsa sa barbecue, sibuyas, mansanas, ug mustard. Ibubo ngadto sa usa ka pan nga linuto sa kalaha. Ibabaw sa mga piraso sa bacon.
Pagluto sulod sa 45 minutos. Kuhaa gikan sa hudno ug pagpalihok sa mga piraso sa bacon. Pagbalik sa oven ug pagluto og dugang nga 30 minutos. Himoa ang pahulay 15 minutos sa dili pa mag-alagad.
Himoa kining pasiuna sa una, kon gusto nimo. Pag-init sa usa ka 350 F nga hurno nga mga 30 minutos hangtud nga gipainit. Mahimong doblehon ang resipe, apan ipasibo ang oras sa paglutog paubos.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 434 |
| Total Fat | 2 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 1 mg |
| Sodium | 216 mg |
| Carbohydrates | 80 g |
| Pagkaon sa Fiber | 23 g |
| Protein | 26 g |