Kung maghimo ka ug creep spinach sa slow cooker, adunay parehas nga creaminess nga imong makuha sa regular nga resipe, apan kini yano ra nga himoon. Kini nga resipe nagkinahanglan lamang og mga 10 ka minutos nga aktibo nga oras sa pagpangandam aron maandam. Kon magdali ka, mahimo nimong magluto kining spinach sa taas. Magkinahanglan kini bisan asa sulod sa 1 ngadto sa 3 ka oras, depende kung unsa ka init ang imong humot nga cooker.
Pag-alagad ingon nga usa ka kilid sa tanang butang gikan sa karne ngadto sa baboy ngadto sa manok. Usahay, nagsilbi pa gani ako niini nga creamed spinach ingon nga usa ka sarsa nga gilabay sa spaghetti o linguine. Dugangi ang usa ka gamay nga keso sa Parmesan sa ibabaw, ug adunay kompleto nga pagkaon.
Tan-awa usab: Spinach Recipes Ang Imong mga Bata Mahigugmaon
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 16 ka ons nga nagyelo nga tinadtad nga spinach, nalaya ug gipuga nga uga
- Usa ka dako nga itlog, gibunalan
- 1 tasa ricotta cheese (part-skim okay)
- 4 ka onsa nga cream cheese, putlon ngadto sa cubes
- 2 ka kutsara. mantikilya, putlon ngadto sa mga tipak
- 1 ka kutsara nga pinahumot nga ahos
- 1/2 teaspoon nga kosher asin
- 1/2 ka kutsara nga bag-o nga itom nga pepper
- Dash sa pula nga mga tipik nga paminta
- 1 tasa grated cheese parmesan
Unsaon sa Paghimo Niini
- Gabunon ang tanan nga mga sangkap, gawas sa parmesan nga keso sa hinay nga cooker. Pag-aghat nga maayo.
- Isablig ang ibabaw nga keso sa Parmesan. Pagtabon, ug magluto sa ubos sulod sa 4 ngadto sa 6 ka oras, nga nagkutaw sa tunga. O magluto sa taas sa 1 ngadto sa 3 ka oras.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 305 |
| Total Fat | 23 g |
| Tulas nga Tambok | 13 g |
| Unsaturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 209 mg |
| Sodium | 668 mg |
| Carbohydrates | 8 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 18 g |