Himoa kining mashed patatas sa usa ka semana una pa sa panahon aron makonsentra ka sa nahibilin nga pagkaon. Ang mashed nga patatas puno sa mga lami sa cream cheese ug sour cream.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 15 ka medium (5 ka libra) patatas (gipanitan ug gibahin)
- 6 ounces
- cream cheese (temperatura sa lawak)
- 1 tasa
- sour cream
- 2 teaspoons sibuyas nga powder
- 1 ka kutsarita
- asin
- 1/2 ka kutsarita
- pepper
- 2 itlog nga puti, gamay nga gikulata
- 1 ka kutsara nga butter o margarine
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pag-esprey sa usa ka dako nga pinggan nga adunay spray sa pagluto sa lana sa utanon.
- Sa usa ka dako nga kolon sa Nagabukal nga tubig sa medium-taas nga kainit, magluto ang patatas hangtud nga malumo kon dughan sa usa ka tinidor; Kuhaa gikan sa kainit ug habwahe.
- Mash patatas hangtud nga walay mga lumps. Idugang ang cream cheese, sour cream, sibuyas nga powder, asin, pepper, ug mga puti nga itlog; hugpong maayo. Gikuha ang mantekilya o margarine. Pipigsan ang gamay, tabon, ug pabugnawon.
- Pag-init og hurno sa 350 degrees F. Dad-a ang mashed patatas gikan sa refrigerator 30 minutos sa wala pa mokaon. Pagluto, pagtabon, 40 minutos o hangtud nga pagpainit sa init sa tunga. Kuhaa gikan sa hudno ug moserbisyo dayon.
Mubo nga sulat : Kini nga resipe mahimo nga usa ka semana sa unahan. Kung mag-andam sa unahan, ibutang sa usa ka ovenproof baking dish, tugoti nga pabugnawon ang diyutay, pagtabon ug pag-refrigerate.
Source: Unsa ang Pagluto sa America ni Linda Stradley ug Andra Cook (Falcon Publishing)
Gipublikar nga may pagtugot.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 115 |
| Total Fat | 4 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 12 mg |
| Sodium | 41 mg |
| Carbohydrates | 17 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 3 g |