Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 (1 ka kilo) nga pakete Velveeta Keso , cubed o shredded
- 1 mahimong Chile - walay mga liso
- 1 pound nga medium o init o halang nga sausage, browned ug crumbled
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagsagol sa Velveeta keso, chili, ug browned sausage sa crockpot .
- Mahimo nimo kining ipainit sa stove hangtud nga ang keso matunaw ug kini magkasumpay. Kanunay kong ibutang kini sa Crock Pot nga gamay hangtud nga sagolon ug dayon ibutang kini didto aron mag-alagad.
Kinahanglan ko nga doblehon ang resipe tungod kay kini dili na sa tunga sa oras kon dili.
Gisulat ni Joyce
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 448 |
| Total Fat | 23 g |
| Tulas nga Tambok | 11 g |
| Unsaturated Fat | 6 g |
| Cholesterol | 71 mg |
| Sodium | 1,662 mg |
| Carbohydrates | 31 g |
| Pagkaon sa Fiber | 6 g |
| Protein | 30 g |