Kini nga sabaw sa cabbage usa ka sayon nga kombinasyon sa cabbage, karne sa karne, sili, sibuyas, ug kamatis. Ang usa ka gamay nga mainit nga sarsa, ahos, ug pipila ka tabunon nga asukal makatabang sa pagpalami sa sabaw. Pagdugang og pipila ka mga sliced carrots sa sabaw kon gusto nimo.
Add browned ground beef o diced stewing beef alang sa usa ka meatier nga sabaw. Kung gusto nimo ang usa ka sabaw nga walay karne, ilisan ang karne sa karne ug tubig nga adunay usa ka quart sa sabaw sa utanon ug usa ka kopa sa tomato nga sabaw.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 mahimo (10 3/4 ounces) nga gatas nga karne (o sopas sa sibuyas sa prutas)
- 3/4 medium head cabbage (tinadtad)
- 2 sibuyas (tinadtad)
- 1 green pepper (tinadtad)
- 1 malumo nga pepperoncini (maayong pagkabuhat nga tinadtad)
- 1/2 nga tasa nga celery (tinadtad)
- 4 ka tasang tubig
- 1 ka dako nga lata (28 ounces) nga kamatis (tinadtad, duga)
- 1 clove
- ahos (tinadtad)
- Mahimong gamiton: 2 dashes
- init nga sarsa
- 2 ka kutsarang brown sugar (hugot nga giputos)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa dako nga saucepan o kolon, isagol ang karne sa karne, tinadtad nga cabbage, tinadtad nga mga sibuyas, sili, celery, ug tubig.
- Pagdala sa kombinasyon nga lutoon sa taas nga kainit; mobalik ngadto sa ubos. Idugang ang ahos, init nga sarsa, ug brown sugar; Padayon sa pagluto hangtud nga ang mga sagol lahi, mga 1 1/2 ka oras.
- Idugang ang mga tinadtad nga kamatis ug juice. Pagdugang og dugang nga tubig kon gikinahanglan ug pag-init.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 159 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 222 mg |
| Carbohydrates | 36 g |
| Pagkaon sa Fiber | 9 g |
| Protein | 7 g |