Ang dali nga pamahaw wala magkahulugan nga pamahaw (o carbo-loaded) nga pamahaw. Kini nga mga quesadillas sa vegetarian breakfast puno sa palami ug protina. Alang sa usa ka sayon nga pagtratar sa buntag, himoa kini sa wala pa ang panahon ug pag-freeze, dayon ang microwave ug / o kainit sa pan (ang kalaha mohatag niini nga lutoon nga lutoon) kon andam ka sa pagkaon.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 ka dako nga itlog, o 1 ka dako nga itlog ug 3 itlog nga puti
- 1/2 ka tasa itom nga mga itlog, mahimo nimo gamiton ang lata, hugasan ug hugasan
- 1/2 tasa nga mais, mahimo ka magamit nga linata, hugasan ug hugasan
- 1/4 ka tasa nga pula nga sibuyas, dughan
- 2 tbsp cilantro, tinadtad
- 3/4 nga tasa nga giputol nga cheddar nga keso
- 1/2 ka tbsp taco seasoning
- 3 tortillas
Unsaon sa Paghimo Niini
- Mangitlog sa mga itlog (o itlog ug itlog sa puti). Pag-scramble sama sa imong gusto ug isalikway.
- Pagsagol sa itom nga mga itlog, mais, pinirituhanon nga mga itlog, sibuyas, cilantro, ginunting nga keso, ug taco nga panimpla sa usa ka panaksan.
- Ibutang ang mga tortilya ug ibutang ang ½ sa sagol sa usa ka kilid sa matag usa ug pil-a. Pag-abot sa temperatura sa lawak.
- Pagsunud sa usa ka plato o bandehado nga papel nga parchment, ibutang ang mga quesadillas sa ibabaw ug pag-freeze sa mga 1 ka oras.
- Kuhaa ug dayon ibutang ang matag usa alang sa storage sa freezer.
- Aron masusi pag-usab, mahimo nimo ang microwave sulod sa mga 1 ka minuto hangtud nga matunaw ang keso. Mahimo usab nimo ang kainit sa usa ka kalan-on hangtud nga ang keso matunaw ug ang tortilla kay kape. Gg
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 1861 |
| Total Fat | 63 g |
| Tulas nga Tambok | 27 g |
| Unsaturated Fat | 16 g |
| Cholesterol | 362 mg |
| Sodium | 3,521 mg |
| Carbohydrates | 251 g |
| Pagkaon sa Fiber | 21 g |
| Protein | 68 g |