Ang pinirito nga berde nga kamatis usa ka kinaugalingon nga pagkaon sa habagatan nga pagluto. Kini nga resipe dali ug sayon ug ibalik kanimo ngadto sa usa ka dakung chef sa habagatan nga walay panahon.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 ngadto sa 6 ka berdeng kamatis, giputol ang 1/4-pulgada nga baga nga mga hiwa
- 2 ka itlog, gibunalan
- 2/3 tasa ang mibuak nga gatas
- 1/3 nga tasa nga tubig
- asin ug paminta
- 1 1/2 ka copa nga hinimo nga harina
Unsaon sa Paghimo Niini
- Isablig ang mga hiwa sa tomato nga asin ug paminta sa duha ka kilid. Sa usa ka mabaw nga panaksan nga sinagol nga gibunalan nga mga itlog, gatas, ug tubig. Ibutang ang tanan nga katuyoan nga harina sa usa ka mabaw nga panaksan.
- Ituslob ang matag hiwa ngadto sa itlog nga sagol, dayon ngadto sa harina. * Ibutang ang matag hiwa ngadto sa itlog ug dayon ngadto sa harina pag-usab.
- Pag-arrange og mga kamatis sa mga dagko, mabaw nga mga kaldero sa pagluto nga gisul-ob sa parchment nga papel o maayo nga greased, o pagluto sa 1 ka pan, sa mga batch. Ang mga kamatis dili makahikap.
- Magaluto nga naluto sa 400 ° hurno 20 minutos, nga nagliso sa tunga.
Alang sa crunchier coating, ituslob ang mga hiwa sa ikaduha nga higayon ngadto sa pagkasagol sa itlog dayon ngadto sa seasoned nga mga mumho sa tinapay o mga tipik sa mais nga mais, uban ang gamay nga keso sa Parmesan, kon gusto.
Tan-awa usab
Mga Delicious Recipe Paggamit sa Green nga Kamatis
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 153 |
| Total Fat | 6 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 78 mg |
| Sodium | 347 mg |
| Carbohydrates | 18 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 7 g |