Kining tasty creamed nga mga itlog nga may mga itlog lamian sa toast o mag-alagad kanila uban sa pangunang isda nga isda o salmon croquettes. Maayo usab ang mga mag-uuma tungod sa toasted English muffins o mga biskwit sa split.
Kini usa ka lamian nga paagi sa paggamit sa mga luya nga itlog.
Kaugalingon: Pagluto ug Paggamit sa Malisod nga Naughang Itlog
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka kutsara nga mantikilya
- 2 ka kutsarang tanan nga katuyoan nga harina
- 1/2 ka asin nga asin
- 1/4 ka sili nga pepper
- dash ground mustard, opsyonal
- 1 tasa nga light cream o tibuok gatas
- 3 nga mga itlog nga hinay nga lutoon, nga tinadtad
Unsaon sa Paghimo Niini
- Matunaw ang mantekilya sa gamay, bug-at nga kaldero.
- Idugang ang harina, asin, pepper, ug mustard sa yuta, kon gamiton.
- Magluto, kanunay nga pagpadasig, sulod sa 2 ka minutos.
- Sa hinay-hinay idugang ang cream o gatas. Pag-agas hangtod nga hapsay. Magluto hangtud mub-ot, mag-aghat kanunay.
- Idugang ang mga tinadtad nga mga itlog ug mga gisantes ug initon.
Mahimo Ka Usab
Sayon nga Creamed nga mga gisantes
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 416 |
| Total Fat | 34 g |
| Tulas nga Tambok | 19 g |
| Unsaturated Fat | 10 g |
| Cholesterol | 239 mg |
| Sodium | 432 mg |
| Carbohydrates | 18 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 9 g |