Ang manok usa ka classic nga pangunang hinungdan sa usa ka rason: kini ang flavorful ug sayon nga magluto. Apan kasagaran mahimo natong mabag-o ang pagluto sa manok sa susama nga paagi. Ang "frying o frying" usa ka maayong paagi sa pagluto sa manok ug tasty dughan sa manok, ug kini usa ka simple nga resipe aron maandam. Ang tinimplahan nga mga mumho nga gitas-on naghatag sa lami sa manok uban ang lut-od nga pagkurapo.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 8 ounces nga gitas-on nga gitas-on nga gitas-on
- 8 boneless chicken dairy halves, panit gikuha
- 4 ounces nga natunaw nga mantekilya
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibutang ang gitas-on nga mga cubes o mga mumho sa usa ka bag ug dugmok hangtud nga ang mga mumho maayo.
- Daga ang mga dughan sa manok sa nangatunaw nga mantekilya, unya paligdi ang mga mumho.
- Ibutang sa foil-lined cookie sheet, labing menos 1 pulgada gawas.
- Magaluto sa 350F sa 45 minutos ngadto sa 1 ka oras, depende sa gidak-on sa mga dughan sa manok, o hangtud nga bulawan nga brown. Ang mga juice kinahanglan makadagan nga tin-aw kon dughan sa usa ka tinidor.
Tan-awa usab
50 ka Easy Recipe sa Chicken
Top 20 Chicken Breast Recipes
Dugang nga mga Resipe
Presa nga Fried Chicken Strips
Dugos nga Baked Chicken
Ang Dugong Baked nga Bakukang
Panamdam nga sinugba nga mga Baybayon sa Manok
Espesyal nga Manok nga Fried Oven-Fried
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 1348 |
| Total Fat | 85 g |
| Tulas nga Tambok | 27 g |
| Unsaturated Fat | 33 g |
| Cholesterol | 449 mg |
| Sodium | 534 mg |
| Carbohydrates | 5 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 132 g |