Ang kompaniya nga Dutch nga si Lucas Bols naghimo sa usa ka dako nga panimpla nga mga liqueur nga adunay kalidad, lami, ug kolor nga atong gipangita ug gihigugma sa mas tam-is nga mga espiritu.
Kining matahum nga red liqueur usa ka dugang nga pagdugang sa bar ug kini nga kalainan sa popular nga Cosmopolitan usa ka talagsaong paagi sa paggamit niini.
Kini nga cocktail yano ra kaayo. Nalingaw ako kung giunsa paggamit niini ang mas daghang pakwan kay sa vodka ug gitugotan ang cranberry sa pagtan-aw sa luyo. Ang watermelon liqueur usa ka matam-is, mao nga kon imong makita nga kini nga resipe hilabihan ka tam-is nga ikaw kanunay makatangtang sa simple nga syrup usa ka gamay.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ounces
- Bols Watermelon Liqueur
- 3/4 onsa
- vodka
- 3/4 onsa
- cranberry juice
- 1/4 onsa
- yano nga syrup
- 1
- pagpilit sa usa ka lab-as nga apog
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang mga ingrediente ngadto sa usa ka cocktail shaker nga adunay ice cubes.
- Pag-uyog pag-ayo.
- Pagtanum ngadto sa usa ka chilled cocktail nga bildo .
Resipe sa maayong kabubut-on: Lucas Bols
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 114 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 7 mg |
| Carbohydrates | 18 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 1 g |