Ang Matahum usa ka yanong matahum nga paagi sa pagtagamtam sa usa ka maanindot nga Cognac . Naglakip kini sa teorya sa B & B ug halos ingon ka popular. Sa niining duha ka mga ilimnon nga makita sa usa ka tawo ang kaanindot sa kayano, bisan ang pagkawala sa yelo nagtugot sa mga ilimnon sa pagtigum sa usa ka tinuod, nga walay sambog nga paagi.
Kini mao usab diin ikaw mahimong mobati nga gawasnon sa pagdala sa mas maayo nga mga cognac. Kini nagtugot kanimo sa pag-apresyar sa maayo nga mga butang nga dili kini pag-apil sa dili kinahanglan nga mga mixer.
Ang Matahum nga ilimnon mao ra ang French Connection No. 2 . Samtang ang pipila ka mga palainom gusto nga magdugang og usa ka ice cube, kini kasagaran nga gigamit nga hapsay .
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ka onsa nga Cognac
- 1 ounce
- Grand Marnier
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagtukod sa brandy ug Grand Marnier sa usa ka brandy snifter .
Unsa ka Lig-on ang Maayong Inom?
Kini usa ka sayon nga pangutana nga tubagon tungod kay walay yelo nga nalambigit, ang mga espiritu gibubo nga diretso gikan sa botelya. Busa, niining kasoha, ang kasagaran nga cognac sama sa 80 ka pamatuod sama sa Grand Marnier ug nga naghimo sa Beautiful nga gibug-aton sa pruweba sa bottling: 40% ABV (80 ka pamatuod) .
Ang kusog ba sa pag-inom makahimo ba'g kalainan?
Dili sa labing gamay!
Ang mga mag-inom nga nalingaw sa usa ka snifter sa pinong brandy wala mabalaka mahitungod sa kalig-on, sa baylo ang pagtilaw ug ang mga aromatics sa sulod sa baso mao ang importante nga mga elemento. Ang katahum sa Matahum nga ilimnon mao nga ang imong paborito nga cognac gisul-uban sa matam-is nga mga tibuuk nga citrus, nga nagdugang sa usa ka mas hinay nga sukod sa kasinatian.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 139 |
| Total Fat | 2 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 16 mg |
| Carbohydrates | 20 g |
| Pagkaon sa Fiber | 8 g |
| Protein | 14 g |