Ang Sopa de Pescado y Marisco kombinasyon sa mga isda, mga tanom ug shrimp nga adunay puti nga bino ug humay alang sa usa ka dato ug lami nga pagkaon. Pag-alagad sa Sopa de Pescado y Marisco sa halapad nga sabaw sa pan nga adunay tinapay.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tasa nga kan-on
- 1/2 copa nga lana sa oliba
- 1 sibuyas nga sibuyas
- 1 Karot
- 1 Tomato
- 2 Bay dahon
- 1 Isda alang sa ulo
- sabaw (ex. salmon heads)
- 12 littleneck o venus
- clam
- 1 lb. Udyong (20-25 matag lb.)
- 1 tasa puti nga bino
- Salt ug pepper sa pagtilaw
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka medium nga sarsa o kaldero, ibubo 4 ka tasa nga tubig, mga dahon sa baybay, ulo sa isda ug mga tukon. Pag-simmer sulod sa mga 15 minutos. Idugang ang udlan ug simmer laing 5 minutos.
- Putlon ang sibuyas, kamatis ug karot. Pag-init sa lana sa oliba sa usa ka dako nga bukas nga pan. Idugang ang sibuyas, kamatis ug karot kon init. Sauté hangtud nga ang sibuyas mao ang translucent, dayon idugang ang bino ug simmer sa 5 minutos.
- Ibubo ang sagol sa utanon sa bino sa usa ka dako nga kolon. Palabihan ang sabaw ug ibubo ngadto sa kolon. Pagpalihok.
- Karon nga gikuha nimo ang ulo sa udlan ug isda, isul-ob ang lutoon nga udlan (opsyonal) ug ibutang. Gawason ang ulo sa isda ug ibutang ang isda nga isda. Biyai ang mga bukog. Ibutang ang kolon sa kalan ug ibutang ang kainit sa medium nga taas. Sa diha nga ang sabaw magsugod sa pagluto, dugangi ang humay ug simmer sulod sa 15 minutos, o hangtud nga ang lugas lutoon. Pagdugang og asin ug paminta sa pagtilaw. Kon andam moalagad, dugangi ang karne sa isda ug pasayan.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 524 |
| Total Fat | 20 g |
| Tulas nga Tambok | 3 g |
| Unsaturated Fat | 13 g |
| Cholesterol | 163 mg |
| Sodium | 711 mg |
| Carbohydrates | 54 g |
| Pagkaon sa Fiber | 4 g |
| Protein | 27 g |