Ania ang usa ka makapaikag nga Jagermeister cocktail nga sa akong hunahuna daghan nga mga tawo ang makatagamtam, ilabi na kadtong mga tigpasiugda sa gamhanan nga liqueur.
Kining usa nakigdugtong sa Jager uban sa usa ka tigulang nga tequila, usa ka gamayng grapefruit ug pipila ka pangpatam-is. Kini adunay nindot nga balanse sa lami ug sa pagkatinuod maayo kaayo. Ang ngalan sa pag-inom naghimo niini nga usa ka maayo nga kandidato alang sa mga partido sa Halloween , apan maayo usab bisan kanus-a nga gusto ka nga mohugas sa usa ka butang nga adunay daghang palami.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ounce
- Jagermeister
- 1/2 onsa
- reposado tequila
- 1/2 onsa
- yano nga syrup
- 1 ka onsa nga lab-as
- grapefruit juice
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang mga sangkap ngadto sa usa ka cocktail shaker nga puno sa yelo.
- Pag-uyog pag-ayo.
- Giporma nga usa ka daan nga bildo nga puno sa bag-ong yelo.
- Pagdayandayan sa usa ka tipik sa grapefruit ug usa ka pinch nga asin.
Resipe sa maayong kabubut-on: Sidney Frank Importing Company
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 109 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 19 mg |
| Carbohydrates | 19 g |
| Pagkaon sa Fiber | 4 g |
| Protein | 6 g |