Kini nga blueberry ice cream adunahan, creamy, ug lamian. Pag-alagad niini nga ice cream sa ting-init nga panagpundok o espesyal nga okasyon.
Kini mahimong kahibulongan uban sa lemon pound cake o uban sa bag-ong blueberry sauce o mixed fresh berry topping.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ka tasa nga blueberries (gihugasan ug gipili)
- 3/4 tasa granulated sugar (gibahin)
- Juice nga 1 lemon (mga 3 ka kutsara)
- 2 ka tasa nga bug-at nga krema
- 1 tasa tibuok gatas
- 6 ka dako nga yolks sa itlog
- 1 teaspoon nga banilya
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka saucepan, ang init nga mga blueberries nga adunay 1/4 nga tasa sa asukar, pagpalihok, hangtud nga ang mga blueberries pop ug ang sagol nga magluto sa gamay, mga 8 ngadto sa 10 ka minutos. Paggahin sa bugnaw nga bug-os dayon pasabta sa kabugnaw.
- Sa usa ka dako nga kaldero, isagol ang nahabilin nga asukar, lemon juice, cream, ug gatas.
- Ibutang sa medium-ubos nga kainit ug magluto, stirring kanunay, hangtud nga init ug kini magsugod sa simmer. Ayaw himoa ang sagol nga hubag.
- Sa usa ka panaksan, pagtapok sa mga yolks sa itlog; Paagi sa tunga sa init nga pagkasagol ngadto sa mga itlog sa itlog.
- Ibubo ang itlog yolk sagol balik ngadto sa mainit nga sagol sa saucepan ug magluto, pagpalihok, hangtud ang sinagol nga mga panapton sa likod sa usa ka kutsara. Ang usa ka kahoy nga kutsara motan-aw nga pinutos ug kon imong ipatupad ang imong tudlo ibabaw sa taklap, dili kini modagan sa track nga imong gihimo.
- Palabihan ang gisagol sa usa ka panaksan; tugbaw sa hingpit sa refrigerator o ice bath.
- Piloa ang bugnaw nga blueberry nga sagol.
- Freeze human sa instruksyon sa manufacturer sa ice cream machine .
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 713 |
| Total Fat | 51 g |
| Tulas nga Tambok | 30 g |
| Unsaturated Fat | 14 g |
| Cholesterol | 367 mg |
| Sodium | 146 mg |
| Carbohydrates | 54 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 14 g |