Kining sayon nga nagluto nga dugos Brie nga resipe nagpakita sa usa ka lami nga pagsagol sa matam-is, salty, ug yutan-on nga mga lami, ang tanan giputos sa usa ka elegante nga appetizer. Nagdala ka man og usa ka butang nga mamugna sa lamesa alang sa usa ka romantikong panihapon alang sa duha o mag-andam og usa ka casual nga panihapon alang sa mga higala, ang kini nga dugos nga Brie nga resipe mahimong usa ka mananaog.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ka round brie
- 3 tablespoons dugos
- Tinapay alang sa pag-alagad
- Opsyonal: 1/3 tasa nga mga almendra (ginunting, o toasted pecans)
Unsaon sa Paghimo Niini
Unsaon paghimo nga lutoon nga dugos Brie:
Preheat ang oven ngadto sa 375. Ibutang ang Brie sa ovenproof serving plate ug pagluto niini sulod sa 10 ngadto sa 12 ka minuto, hangtud nga ang keso init sa tibuok. Gidibuho ang giluto nga Brie nga may katunga sa dugos ug isablig ang mga pino nga almendra sa ibabaw. Ibubo ang nahabilin nga dugos ibabaw sa mga almendra ug alagari ang lutoon nga almendras nga Brie nga may pan. Mahimo usab kining alagaran uban ang tanang dugos nga drizzled sa ibabaw sa Brie, uban sa mga nuts sa kilid.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 121 |
| Total Fat | 5 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 27 mg |
| Sodium | 18 mg |
| Carbohydrates | 8 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 11 g |