Kining pierogi nga harina naggamit sa cream cheese, mantikilya, ug sour cream, ug kini maayo alang sa dessert pierogi sama sa matam-is nga keso, plum o ubang prutas. Apan kini usab dunay kaayohan sa mga lamian.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 8 ounces nga unsalted butter (humok)
- 8 ounces nga keso sa cream (mahumok)
- 1/2 ka tasa sour cream
- 3 1/2 ka copa nga hinimo nga harina
- 1 ka asin nga asin
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibutang ang mantikilya, cream cheese, ug sour cream sa usa ka processor sa pagkaon nga gisudlan sa usa ka sulud sa metal ug iproseso hangtud nga hapsay.
- Pagdugang og harina ug asin ug pulso sa pagsagol.
- Ibaligwa ang minasa ngadto sa usa ka panapton nga plastik nga wrap.
- Gamit ang mga floured nga mga kamot, maporma ngadto sa usa ka bola ug hugot nga gibutang.
- Palambuon ang labing menos 2 ka oras o tibuok gabii.
Mubo nga sulat: Kon nagtrabaho uban sa harina, siguroha nga sakto ang pagsukod .
Mubo nga sulat: Sa unsa nga paagi sa pag-roll, pagputol, pun-on ug magluto pierogi .
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 85 |
| Total Fat | 8 g |
| Tulas nga Tambok | 5 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 22 mg |
| Sodium | 61 mg |
| Carbohydrates | 2 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 1 g |