Ang sarsa alang niining tasty crab casserole usa ka kombinasyon sa usa ka simple nga puti nga sarsa, nga gigamit sa usa ka gamay nga mayonnaise, suka, ug uga nga mustasa .
Ang panagsagol sa crab giluto sa indibidwal nga ramekin. Ang resipe makahimo og 8 ka gagmay nga mga pagkaon, apan dali ra nga mahimong duha.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka kutsara nga mantikilya
- 2 pagtanom og mga harina nga harina
- 3/4 nga gatas sa tasa
- 1/2 ka asin nga asin
- 1/2 ka kutsarita nga uga nga mustasa
- 1 teaspoon nga suka
- 1/2 teaspoon nga sarsa sa Worcestershire
- 2 heaping tablespoons mayonnaise
- 1 tipik nga tinapay, gisi
- 1 kilo nga karne sa kanding
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagtunaw sa mantekilya; pagkutaw sa harina. Idugang ang 1/2 nga tasa sa gatas sa hinay-hinay, pagpadasig. Idugang ang asin, mustard, suka ug sarsa sa Worcestershire; magluto hangtud mub-an. Cool. Idugang ang mayonnaise sa sarsa.
- Magdugmok sa mga mumho sa nabilin nga gatas; Dugang sa crab. Pag-mix sa sambog nga sambog nga gisagol sa sauce.
- Spoon ngadto sa 8 ramekins. Magaluto sa 350 ° sulod sa 15 minutos.
Dugang nga mga Resipe
Malipayon nga mga Crab nga Cake
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 207 |
| Total Fat | 10 g |
| Tulas nga Tambok | 4 g |
| Unsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 58 mg |
| Sodium | 625 mg |
| Carbohydrates | 14 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 15 g |