Kining Southern nga mga bola sausage kanunay nga naigo sa partido. Idugang ang pipila ka grated sibuyas o maayong pagkabuhat nga tinadtad nga green nga sibuyas o makadugang usa ka gamay nga panimpla sa manok.
Kini nga mga bola sa sausage gihimo gamit ang mainit nga yuta sausage, keso, mix sa baking, ug opsyonal nga seasonings.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 kilo nga init o humok nga pork sausage
- 2 ka tasa nga mahait nga keso sa Cheddar, nga giputol
- 2 ka panaksan nga linuto sa kalaha
- Mahimong gamiton: 2 ka kutsarang grated sibuyas
- Mahimong gamiton: 1 ka kutsara nga panimpla sa manok
Unsaon sa Paghimo Niini
- Init ang hurno sa 400 F.
- Pagsunud sa usa ka sinul-ob nga linukot nga papel nga gama sa foil o papel nga parchment.
- Sa usa ka panagsagol nga panaksan, isagol ang hilaw nga yuta nga sausage ug ginunting nga keso sa baking mix hangtud nga maayo nga sabon. Kung gusto, pag-mix sa grated sibuyas ug manok sa manok.
- Himoa ang sinagol nga 1-pulgada nga mga bola ug ipahigayon kini sa giandam nga linuto sa kalaha.
- Magaluto sa preheated oven sulod sa 12 ngadto sa 15 minutos, o hangtud nga bulawan nga brown.
- Kung dili ka sigurado sa pagdonar, mahimo nimo nga susihon ang usa ka instant-read thermometer nga gibutang sa tunga-tunga sa bola sa sausage. Kinahanglan sila magparehistro labing menos 160 F, ang minimum nga luwas nga temperatura alang sa baboy sa yuta.
- Kuhaa sa mga tualya nga papel aron mahubas.
- Pag-alagad uban sa mga toothpick ug usa ka mustard mayonnaise o estilo sa ranso nga pagsinina.
Nalangkit nga mga resipe
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 89 |
| Total Fat | 6 g |
| Tulas nga Tambok | 3 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 25 mg |
| Sodium | 110 mg |
| Carbohydrates | 1 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 7 g |