Kini nga sandwich sa Monte Cristo usa ka klasikong French toast-style sandwich. Ang pagpuno usa ka kombinasyon sa hiniwa nga ham, turkey o manok, ug keso, uban sa mustard o mayonesa. Ang gipundok nga sandwich gikusok sa usa ka timpla sa itlog ug dayon kini browned sa duha ka kilid.
Mahimo mong magamit ang hiniwa, linuto o lutoon nga deli nga ham ug turkey o sobra nga sliced ham sa sandwich. Ganahan ko niini nga mga sandwich sa keso sa Havarti .
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 18 giputol ang pan
- 6 ka hiwa ham
- 6 mga hiwa nga pabo o manok
- 12 ka piraso sa Switzerland o
- Gruyere keso
- Opsyonal: mustasa ug mayonnaise
- 3 ka dako nga itlog
- 1/3 nga tasa nga gatas
- 1/8 ka asin nga asin
Unsaon sa Paghimo Niini
- Kay ang matag sandwich magamit 3 mga hiwa sa pan. Mantikilya usa ka kilid sa tinapay una, unya tabonan uban sa usa ka ad-ad sa ham ug usa ka ad-ad sa Turkey o manok.
- Mantikilya sa duha ka kilid sa ikaduha nga hiwa sa tinapay ug mikaylap sa usa ka gamay nga mustasa o uban pang pagsinina, kung gusto. Ibutang ang tinapay nga panit sa ibabaw sa Turkey o ham slice ug ibabaw uban sa 2 manipis nga mga hiwa sa keso.
- Mantikilya sa ikatulo nga tipik sa ibabaw; press sandwich lightly ug trim crusts.
- Guntinga ang matag sandwich ngadto sa mga parte sa diagonally ug luwas nga mga toothpicks.
- Sa usa ka medium nga panaksan, gibunalan ang mga itlog nga adunay gatas ug asin.
- Pag-init og usa ka kalan-on o griddle sa medium nga kainit. Idugang ang mantekilya sa pagsul-ob sa pan.
- Maayo nga ituslob ang kalaha sa sandwich ngadto sa sinagol nga itlog.
- Dugangi ang mga sandwich sa tanang bahin, pagdugang sa manteka sa pan kon gikinahanglan. Kuhaa ang mga toothpick sa dili pa mag-alagad.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 423 |
| Total Fat | 26 g |
| Tulas nga Tambok | 11 g |
| Unsaturated Fat | 10 g |
| Cholesterol | 259 mg |
| Sodium | 442 mg |
| Carbohydrates | 6 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 38 g |