Kini usa ka sayon ug lami nga bugas sa Mexico nga gihimo sa pagdugang sa kamatis ug sili. Tingali ang tanan nga mga sangkap sa imong pantry.
Ayaw pagdugang sa usa ka kutsara o duha ka minced jalapeno peppers alang sa pipila ka kainit, o pagdugang usa ka dash sa nahugno nga red pepper flakes. Ang stock sa manok mahimo gamiton puli sa stock sa karne, o himoon kini uban sa sabaw sa utanon kung gusto nimo ang usa ka vegetarian nga bersyon.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 teaspoons nga utanon nga lana
- 1/2 nga kopa nga tinadtad nga sibuyas
- 1/4 nga kopa nga tinadtad
- berdeng kampanilya
- 1 ka dako nga clove nga ahos (minced)
- 1 tasa
- dugay nga lugas nga humay
- 1 (14.5-onsa) mahimong ituslob sa kamatis (uban sa likido)
- 1 ka kutsarita
- chili powder
- 1/4 ka sili nga yuta nga cumin
- 1/2 ka asin nga asin
- 1 1/2 ka copa
- karne sa karne
- Mahimong gamiton: tinadtad nga cilantro
Unsaon sa Paghimo Niini
- Init ang lana sa utanon sa usa ka bug-at nga panagang sa kainit. Idugang ang sibuyas, berde nga kampanilya, ug ahos. Magluto hangtud nga ang sibuyas mao ang translucent, makapadasig kanunay.
- Idugang ang humay sa panakot ug magluto sulod sa mga 2 ngadto sa 3 ka minutos, o hangtud nga ang bugas gamay nga browned. Pagdugang og kamatis, chili powder, asin, ug karne sa karne.
- Dad-a ang sa sa usa ka hubag ug sa pagtabon sa pan. Pagpaubos sa kainit ngadto sa ubos ug pag-simmer hangtod nga masuhop ang likido, mga 20 minutos. Tilawi ug dugangi ang dugang asin kon gikinahanglan.
- Hosanayan uban sa tinadtad nga cilantro, kung gusto.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 285 |
| Total Fat | 3 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 302 mg |
| Carbohydrates | 57 g |
| Pagkaon sa Fiber | 4 g |
| Protein | 8 g |