Ang Cinzano Bianco Vermouth, nga gitawag sa kini nga resipe sa Speranza, usa ka delicate sweet vermouth nga dili hingpit nga lawas sama sa Cinzano's Rosso. Sa niini nga cocktail, kini mao ang usa ka dako nga pagdayeg sa mga mainit nga lami sa Campari ug midugang igo nga katam-is sa nga uga nga aperitif nga wala nakig-away kini uban sa kaayo kaayo nga tam-is sama sa uban nga mga matam-is nga vermouths. Ang Speranza usa ka makalingaw nga aperitif , usa ka nindot nga pasiuna sa Campari ug susama sa kanunay nga popular nga Negroni .
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3/4 onsa nga Cinzano Bianco Vermouth
- 3/4 onsa
- Campari
- 1/2 onsa SKYY Vodka
- Ang Orange wedge alang sa garnish
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagtukod sa mga sangkap sa usa ka daan nga bildo nga puno sa yelo.
- Pagdayandayan sa usa ka orange wedge .
Recipe sa maayong kabubut-on: SKYY Spirits
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 175 |
| Total Fat | 3 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 22 mg |
| Carbohydrates | 19 g |
| Pagkaon sa Fiber | 12 g |
| Protein | 17 g |