Ang usa ka paninugdang puti nga sarsa nga porma ang base alang niining sayon nga keso ug uhong sa uhong, ug kini naghimo sa usa ka nindot nga tumoy alang sa mga linuto nga broccoli nga mga bangkaw.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka libra nga broccoli spears (lab-as)
- 3 ka kutsara nga mantikilya
- 4 ka onsa nga uhong (ginunting)
- 3 ka kutsara nga harina
- 1/2 ka asin nga asin
- 1 kutsarita nga mustasa
- 1 tasa nga sabaw nga manok
- 1/2 cheddar nga keso (o Amerikano, ginunting)
- Garnish: paprika sa pagtilaw
Unsaon sa Paghimo Niini
- Magluto broccoli sa Nagabukal nga salted tubig hangtud nga malomo.
- Matunaw ang mantekilya sa kaldero; pagputol sa mga uhong hangtod nga malumo. Pag-agas sa harina hangtod nga hapsay ug bula. Pag-agay sa asin ug mustasa.
- Sa hinay-hinay idugang ang manok sabaw, pagpalihok kanunay, hangtud nga matig-a. Idugang ang keso, pagpalihok hangtud matunaw.
- Ibuhos ang sarsa sa mainit nga lutuuton, maayong pagka-duga nga broccoli. Isablig ang paprika.
Dugang nga mga Recipe sa Brokuli
Madali nga Cheesy Broccoli
Broccoli Stuffing Casserole
Broccoli nga May Ahos
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 283 |
| Total Fat | 14 g |
| Tulas nga Tambok | 7 g |
| Unsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 26 mg |
| Sodium | 715 mg |
| Carbohydrates | 33 g |
| Pagkaon sa Fiber | 9 g |
| Protein | 10 g |